Specjalista handlowiec ds. sprzedaży systemów CAD / CAE / CAM / EDA / MAD

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2018/11/08
Oferta ważna do dnia: 2018/12/09
Pracodawca: Gamma Sp.z .o.o.
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: SOFT-GRA-08.11.2018
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • realizacja i prowadzenie kontraktów handlowych o charakterze B2B
  • pozyskiwanie nowych kontraktów handlowych B2B
  • prowadzenie prezentacji oprogramowania CAD
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami firmy
  • uczestniczenie w akcjach marketingowych

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżynier sprzedaży/handlowiec
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność ich praktycznego stosowania
  • prawo jazdy kat. B
  • co najmniej podstawowa znajomość dowolnych, komputerowych systemów projektowania CAD / CAE / CAM / EDA (np. Altium Designer, Pads, Eagle)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wykształcenie elektroniczne lub mechaniczne będzie dodatkowym atutem
  • ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej na rynku liderem w swojej dziedzinie
  • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie oprogramowania, mechaniki i elektroniki
  • szkolenia za granicą
  • międzynarodowe kontakty
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych
Kontakt:
Kacza 6 lok.A
Warszawa
Email: praca@gamma-group.com