Specjalista ds. obsługi klienta

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Keemple Polska
Miejsce pracy: Warszawa

Firma Keemple Polska Sp. z o.o. działa na rynku od 2015 r. Zajmujemy się sprzedażą systemów smart home. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta. Praca w pełnym wymiarze godzin (biuro Wilanów).

Główne zadania:

  • po sprzedażowa obsługa istniejącej bazy klientów (praca w godzinach 10.00 – 18.00)
  • telefoniczny kontakt z klientem w celu umówienia wizyty technika wykonującego instalację systemu smart home (główne zadanie)

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
  • doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • udział w eventach i szkoleniach firmowych