Specjalista ds. obsługi klienta

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KING HOME S.C.
Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

KING HOME S.C. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta -Warszawa Targówek przemysłowy

Zakres obowiązków:

– telefoniczna i mailowa obsługa Klienta

– bezpośrednia obsługa klienta sklepu stacjonarnego

– pomoc w realizacji zamówień

– prezentacja i doradztwo w zakresie wyboru produktów

– identyfikacja potrzeb Klienta

– kontakt z firmami współpracującymi

– współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy

– obsługa reklamacji

– dbanie o ekspozycję oraz porządek w sklepie

Wymagania

– wykształcenie minimum średnie

– dobra znajomość obsługi komputera

– umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

Oferujemy

– stabilne zatrudnienie na pełny etat

– możliwość zdobycia doświadczenia

– pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

Mile widziane:

– doświadczenie w obsłudze klienta e-commerce

– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

– znajomość programu magazynowo-księgowego WF-Mag