Specjalista ds. obsługi klienta

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Grand Ortho Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa
Oferowane wynagrodzenie brutto: 4000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Grand Ortho Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z liderów rynku ortodontycznego w Polsce. Zajmujemy się sprzedażą materiałów ortodontycznych i stomatologicznych, specjalistycznego oprogramowania komputerowego dla gabinetów lekarskich oraz organizacją kursów i szkoleń dla lekarzy.

Obowiązki:

Sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę

Odbieranie telefonów przychodzących plus dosprzedaż produktów

Udzielanie informacji i odpowiedzi na pytania klientów w kwestiach dotyczących produktów oferowanych przez firmę

Przygotowywanie niezbędnych dokumentów związanych z obsługą klienta, prowadzenie korespondencji,

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie

Minimum 1 rok doświadczenia na infolinii lub/i w obsłudze klienta

Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Komunikatywność i predyspozycje sprzedażowe.

Umiejętność pracy zespołowej

Stabilną i stałą pracę na pełen etat,

Wynagrodzenie podstawowe + premię od sprzedaży

Pracę w spokojnej i przyjaznej atmosferze u lidera w prestiżowej branży.

Codzienną pracę z produktami klasy Premium