SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Most Wanted!
Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Opis firmy:

Dla naszego Klienta, firmy z branży Gas&Oil poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • Wystawianie faktur sprzedaży,
  • Prowadzenie starannej ewidencji zamówień i faktur,
  • Profesjonalny kontakt z klientem w sprawie realizacji zamówień,
  • Bieżący kontakt z operatorem logistycznym,
  • Kontrola płatności klientów przed realizacją nowego zamówienia,
  • Współpraca z dystrybutorami w zakresie obsługi zamówień,
  • Ścisła współpraca z działem logistyki oraz inżynierami sprzedaży,
  • Reprezentowanie Spółki na zewnątrz w sprawach związanych z realizowanymi zadaniami,
  • Realizacja innych zadań wskazanych przez przełożonego pozostających w zakresie kompetencji i uprawnień pracownika.

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale obsługi klienta,
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Power Point),
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane logistyka lub transport),
  • Zorientowanie na cele i osiąganie wyników,
  • Proaktywne podejmowanie działań, wykazywanie inicjatywy,
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i budowania relacji,
  • Cechy osobowości: umiejętność pracy zespołowej, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o mowę o pracę,
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Pakiet ciekawych szkoleń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą ,,aplikuj”.

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.