Specjalista ds. Obsługi klienta

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Miloan Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Miloan Polska Sp. z o.o. Jest rozwijającą się firmą pożyczkową na rynku finansowym. W celu wsparcia rozwoju firmy poszukujemy kreatywnych i aktywnych osób, które nie boją się kontaktu z Klientem. Poszukujemy osoby do profesjonalnej obsługi rozmów telefonicznych z Klientami oraz budowanie długofalowej współpracy. Chcesz się o tym przekonać? Dołącz do naszego zespołu!
Zakres obowiązków:
• Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów;
• Procesowanie wniosków pożyczkowych;
• Nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami;
• Informowanie o produkcie firmy;
• Pomoc w rozwoju firmy.

Wymagania:
• Jesteś otwartą, pełną energii osobą;
• Posiadasz doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta lub
• Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe My wszystkiego Cię nauczymy
• Nie boisz się wyzwań i lubisz pomagać innym;
• Rozmowy telefoniczne nie stanowią dla Ciebie problemu.

Oferujemy:
• Zdobycie doświadczenia w rozwijającej się firmie z branży finansowej;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prac;
• Atrakcyjny system wynagrodzeń;
• Pakiet Medyczny Medicover;
• Pracę stacjonarną w siedzibie naszej firmy;
• Możliwość rozwoju zawodowego.
Jeśli chcesz poznać nas lepiej i dać sobie szansę na współpracę z najlepszymi w branży –
wyślij swoje CV -Oddzwonimy i umówimy się na spotkanie w firmie.