Specjalista ds. Obsługi Klienta

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Serwis Personalny Nowoczesna Agencja Pracy
Numer referencyjny: biuro.gm.2017
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

  • Wprowadzanie zamówień klientów do systemu
  • Kontrola realizacji zamówień, w celu zachowania terminowości dostaw
  • Uzgadnianie terminów wysyłki z magazynem centralnym w Danii
  • Tworzenie raportów
  • Weryfikacja zapasów nierotujących
  • Bieżący kontakt z klientem

Wymagania:

  • Znajomość programy SAP moduł MM
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację ustnie i pisemnie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Potencjał do rozwoju
  • Komunikatywność, Otwartość
  • Bezkonfliktowość
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Naszego klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość szkoleń i rozwoju osobistego
  • pracę w firmie o wieloletnich wartościach i ugruntowanej pozycji na rynku