SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ZAKŁAD OBRÓBKI KAMIENIA BUDOWLANEGO KAZIMIERZ ROGALA
Miejsce pracy: WARSZAWA/STARA BUKÓWKA
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma „ROGALA” poszukuje pracownika działu handlowego do naszego Oddziału w  Starej Bukówce koło Warszawy  na stanowisko

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Stara Bukówka/ k. Warszawy

Wymagania:

Wykształcenie min. Średnie

Min. 2 letnie doświadczenie handlowe

Znajomość zagadnień branży budowlanej

Umiejętność obsługi komputera (programy biurowe, magazyn, fakturowanie)

Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Samodzielność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej

Obowiązki:

Samodzielne i skuteczne pozyskiwanie klientów

Podejmowanie działań mających na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców

Przygotowywanie ofert handlowych

Obsługa klienta biznesowego i indywidualnego

Prowadzenie procesu sprzedaży

Realizacja planów sprzedaży i ich raportowanie

Organizacja logistyki

Załadunek i rozładunek klienta

Oferujemy:

Interesującą pracę w dynamicznej firmieWysokie standardy pracyPracę w młodym i ambitnym zespoleWszelkie niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na e-mail lub na adres pocztowy: 36-107 Przyłęk 3a, Tel: 17 2277 123. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.