Rekruter z językiem ukraińskim /rosyjskim

Branża: HR, Kadry
Oferta pracy z dnia: 2018/12/07
Oferta ważna do dnia: 2019/01/06
Pracodawca: LeasingTeam Group
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: 0022366
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Go West & Co, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu rekrutacji pracowników z Europy Wschodniej. Dzięki doskonałej znajomości przepisów, skutecznie wspiera zarówno kandydatów jak i klientów. Rekrutuje oraz oddelegowuje pracowników do firm na terenie całej Polski. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i weryfikacja pracowników z rynków wschodnich,
  • Przygotowanie dokumentacji personalnej pracowników.

Oczekiwania:

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu dobrym – warunek konieczny,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Samodzielność, wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • Również możliwość pracy zdalnej (freelance).

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u lidera w branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Systemem premiowy,
  • Możliwość nabycia nowych doświadczeń oraz rozwój zawodowy,
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Pakiet medyczny, kartę Multisport.
Zgodnie z obowiązującym prawem Go West & Co. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 14841.