Pracownik fizyczny

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service
Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obowiązki:

  • Opróżnianie szafek Multisort.
  • Dodatkowe sortowanie frakcji odpadowych przed umieszczeniem ich w pojemnikach zbiorczych.
  • Obsługa przemysłowej niszczarki dokumentów.
  • Obsługa urządzenia belującego karton, papier i tworzywa.
  • Dbanie o czystość szafek Multisort (czyszczenie ewentualnych zabrudzeń itp.).
  • Informowanie osoby odpowiedzialnej za transport odpadów o konieczności odebrania odpadów od   klienta.
  • Opróżnianie wszystkich pojemników na odpady rozmieszczonych zarówno w budynkach, jak i poza nimi, na terenie posesji klienta.
  • Udzielanie wszelkiej pomocy i wsparcia klientowi w zakresie zagospodarowania odpadów, jeśli zajdzie taka potrzeba.
  • Udział w pracach porządkowych na terenie zakładu.
  • Przestrzeganie obowiązujących regulaminów, zarządzeń, procedur i innych przepisów wewnętrznych oraz zasad BHP i Ppoż.

Oczekujemy:

  • Umiejętność obsługi urządzeń technicznych – urządzenie belujące.
  • Umiejętność obsługi przemysłowej niszczarki dokumentów.
  • Komunikatywność, umiejętność dostosowania się do sytuacji.
  • Pozytywne podejście do klienta.
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.
  • Stabilną pracę na pełen etat.
  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Podstawę + premie.
  • Większe wynagrodzenie po okresie próbnym.