Operator CNC

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Grupa Most Wanted!
Miejsce pracy: Warszawa, Pruszków, Brwinów, Moszna-Parcela
Numer referencyjny: OCNC/AB/17
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Inna

Opis firmy:

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją ekskluzywnych mebli na wymiar, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Brwinów, Moszna – Parcela

Nr. Ref.: OCNC/AB/17

Obowiązki:

  • Samodzielna praca według zleconego projektu przy obsłudze maszyn CNC.
  • Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie.
  • Kontrola poprawności wykonanych detali.

Wymagania:

  • Umiejętności i doświadczenie pozwalające na samodzielną obsługę maszyny CNC. (mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn ROVER z oprogramowaniem Biesse)
  • Znajomość programów typu AutoCAD, oprogramowania Biesse.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Miesiąc próbny na zasadzie umowy zlecenie, następnie podjęcie długotrwałej współpracy
  • Praca przy interesujących projektach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, oraz system premiowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z zaznaczeniem numeru referencyjnego.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.