Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Oferta pracy z dnia: 2018/11/09
Oferta ważna do dnia: 2018/12/10
Pracodawca: Homeglobal
Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • Zainteresowanie obszarem logistyki;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Obrotność, kreatywność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
  • Skrupulatność i dokładność;
  • Umiejętności analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy
  • Pracę w firmie, która daje możliwość rozwoju na rynkach międzynarodowych
  • Możliwość używania na co dzień języków obcych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość awansu

Oferta:Zakres obowiązków: Monitorowanie stanów magazynowych; Obsługa zleceń oraz dbanie o ich jakość i terminowość; Współpracę z firmami kurierskimi; Współpracę oraz utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami; Praca z wewnętrznym systemem oraz administrowanie dużą ilością danych;

Kontakt:
Homeglobal
Warszawa