Kierowca Autobusu

Pracodawca: Souter Holdings Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie nieaktualne!
Numer referencyjny: KA-Warszawa2013
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

PolskiBus.com

PolskiBus.com - jesteśmy wiodącym polskim przewoźnikiem autobusowym. Oferujemy ekspresowe połączenia do 26 miast w kraju i za granicą. Przewozimy 3 mln pasażerów rocznie, nasza flota to 73 luksusowe autokary marki VanHool. Zatrudniamy ponad 300 kierowców w całej Polsce.                                         Odwiedź www.polskibus.com i dowiedz się o nas więcej.

Twoje obowiązki:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie dbać o profesjonalną i kompleksową obsługę pasażerów. Będzie również odpowiedzialna za prawidłowe użytkowanie prowadzonego autobusu.

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • program dodatkowych świadczeń socjalnych dla pracowników i ich rodzin,
  • promocyjne przejazdy dla pracowników i ich rodzin,
  • komplet wysokiej klasy odzieży służbowej,
  • telefon komórkowy,
  • bogaty program szkoleń,
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • prawo jazdy kategorii D oraz kartę kierowcy,
  • trzy lata doświadczenia w transporcie publicznym,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • wysoką kulturę osobistą,
  • jesteś odpowiedzialny i bezpiecznie, zgodnie z przepisami przewozisz pasażerów
  • masz motywację do pracy i gotowość do rozwoju zawodowego