Inżynier Sprzedaży – Konsultant techniczny – Automatyk

Oferta pracy z dnia: 2019/01/10
Oferta ważna do dnia: 2019/02/10
Pracodawca: TR Automatyka.pl
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku Inżyniera sprzedaży – Konsultanta technicznego obejmuje doradztwo i sprzedaż produktów oraz rozwiązań technicznych firmom i zakładom produkcyjnym z branży automatyki przemysłowej. Jest to połączenie pracy inżyniera i handlowca.

Praca w naszym biurze w Warszawie oraz spotkania w terenie z klientami na terenie całego kraju (kilka dni w miesiącu).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek Automatyka lub pokrewny lub w trakcie ostatniego roku studiów
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automatyki przemysłowej ale nie jest to konieczne
  • umiejętności handlowe, najlepiej też doświadczenie handlowe
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oczekujemy:

  • chęci rozwijania swoich umiejętności zarówno technicznych jak i handlowych
  • otwartości na kontakty z ludźmi
  • samodzielności w organizowaniu czasu pracy
  • nastawienia na rozwój zawodowy, chęci do rozwijania wiedzy z automatyki oraz umiejętności handlowych

Osoby zatrudnione na tym stanowisku powinny docelowo mieć podstawową wiedzę z jednego lub kilku działów naszej oferty produktowej: www.trautomatyka.pl

Oferujemy:

  • wsparcie w rozwoju wiedzy technicznej związanej z naszym asortymentem
  • duże możliwości samodzielnego zarządzania czasem pracy oraz rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy.
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat.

+48 788 326 326