Instruktor fryzjerstwa

Branża: Uroda
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Anna
Miejsce pracy: Warszawa
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3000

Placówka Szkoleniowa

Placówka organizująca szkolenia o różnorodnej tematyce, poszukuje instruktora z fryzjerstwa.

Poszukujemy ambitnych pasjonatów zawodu z wyraźną smykałką do nauczania!

Obowiązki:

•   prowadzenie oraz realizacja programu szkolenia,

Nasze oczekiwania:

•   tytuł czeladnika lub mistrza fryzjerstwa,

•   doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,

•   prowadzenie salonu fryzjerskiego (mile widziane),

•   doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (mile widziane),

•   umiejętności przekazywania wiedzy i dar przekonywania,

•   umiejętność pracy w zespole, przed grupą,

•   wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji,

•   umiejętność przekazywania wiedzy,

•   dyspozycyjność na czas trwania kursu.

•   umowę zlecenie lub o współpracę,

Oferujemy:

•   możliwość rozwoju swoich umiejętności,

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria

prosimy o przesłanie do nas CV i listu motywacyjnego.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).