Grafik, operatror urządzeń grawerujących

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Max
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: GR18
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Firma Max  działa na rynku poligraficzno-reklamowych od 1995 roku. Poszukujemy osób na stanowisko: grafik wektorowy, operator urządzeń drukujących i grawerujących. Mile widziani studenci zaoczni kierunków: grafika reklama.

Wymagania
– dobra znajomość obróbki grafiki wektorowej ( CorelDraw , Adobe Ilustrator)
– umiejętność rysunku odręcznego
– kreatywność
– sumienność i dokładność
– umiejętność pracy pod presją czasu

Zakres obowiązków:
– tworzenie i obróbka grafiki wektorowej
– projektowanie folderów, grafik, materiałów promocyjnych
– obsługa lasera CO2 i Fiber
– tworzenie odręcznych grafik w oparciu o wytyczne klienta

Oferujemy:

– pracę w małym , młodym gronie
– ciekawe projekty , możliwość realizacji projektów autorskich
– współpracę z grupą prestiżowych klientów
– nowoczesny park maszynowy
– możliwość zdobycia nowych umiejętności i wiedzy
– system premii motywacyjnych w oparciu o osiągane wyniki

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.