Doradca Techniczny

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
 

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów działającego w branży elektrotechnicznej, poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca Techniczny.

Na stanowisku…

…będziesz odpowiedzialny/a za doradztwo techniczne. 
Do twoich zadań będzie należało wsparcie klienta przy doborze urządzeń zgodnych z oczekiwaniami, pomoc przy uruchomieniu i konfiguracji dystrybuowanych sprzętów, a także przeprowadzanie szkoleńtechnicznych oraz warsztatów.

Będziesz dla nas…

… bardzo atrakcyjnym Kandydatem, jeśli posiadasz wykształcenie techniczne, podstawową znajomość elektrotechniki oraz zagadnień z zakresu foto-optyki, a także umiejętnościkonfiguracji urządzeń sieciowych.

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, wystarczy wiedza techniczna i zaangażowanie.

Podłącz się do zespołu…

…uruchom swoją karierę, działaj z nami, buduj doświadczenie!

W zamian za twoją wiedzę, umiejętności i zaangażowanie zaoferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie oraz bardzo atrakcyjny system premiowy.

Zapewniamy pracę w małym, zgranym zespole przy pełnym wsparciu przełożonych.

Dodatkowe informacje

Wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu!