Business Development Manager/Opiekun Rynku

Oferta pracy z dnia: 2018/11/09
Oferta ważna do dnia: 2018/12/10
Pracodawca: Homeglobal
Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Inna

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze logistyki, realizacji procesów B2B na masową skalę oraz umiejętność tworzenia i zarządzania systemami dystrybucji;
  • Doświadczenie w negocjacjach z Partnerami biznesowymi;
  • Znajomość procesów celnych oraz umiejętność sprawnego funkcjonowania w zagadnieniach prawnych;
  • Doświadczenie w negocjacjach z Partnerami biznesowymi w zakresie złożonych modeli współpracy;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz aktywność w tworzeniu nowych rozwiązań;
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych;
  • Konieczna bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość dodatkowego języka będzie atutem;

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w młodym, międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość samodzielnego kształtowania systemu pracy;
  • Możliwość rozwoju oraz ciekawe i odpowiedzialne zadania;
  • Atrakcyjne warunki współpracy.

Oferta:Zakres obowiązków: Aktywna rozbudowa portfolio partnerów biznesowych oraz budowanie relacji i współpraca z obecnymi partnerami; Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sieci dystrybucji; Analiza finansowa współpracy z Partnerami; Współpraca z innymi obszarami firmy w ramach określania strategii rozwoju sieci partnerów;

Kontakt:
Homeglobal
Warszawa